EPONA Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek

72-600 Świnoujście, Strzelecka 26

513 025... 144więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

EPONA - Indywidualne rozwiązania dla firm

EPONA Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek została założona w 2017 roku jako niezależny i samodzielny podmiot gospodarczy.

Głównym celem i zadaniem Kancelarii jest bycie dla Państwa partnerem w biznesie, świadczenie rzetelnego i niezależnego doradztwa podatkowego i gospodarczego, bycie wsparciem dla rozwoju Państwa przedsiębiorstw. Kancelaria dysponuje długoletnim bogatym doświadczeniem zawodowym w różnych branżach (firmy usługowe, produkcyjne, budowlane, stoczniowe i inne).

Daty otrzymania uprawnień zawodowych:
• Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – certyfikat Ministerstwa Finansów z dnia 20-12-2004 r.
• Dyplom i Decyzja o wpisie na listę Biegłych Rewidentów, nr rejestru 11378: 22-07-2008 r.
• Uchwała nr 1072/25a/2017 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 15-05-2017 r. w sprawie wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych.

Pracujemy w oparciu o bardzo nowoczesny system informatyczny z grupy ERP - oprogramowanie ENOVA 365. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie oprogramowań stale rozwijane w miarę potrzeb współczesnego biznesu oraz zmian podatkowych. Pozwala ono na pracę zdalną oraz stały podgląd ksiąg przez klienta – tzw. „internetowe biuro rachunkowe”. 

Pomagamy budować i rozwijać Państwa przedsiębiorstwa oferując usługi o wysokim standardzie.

 

Nasza kadra:

Sabina Godziniec - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ekonomistka ze specjalizacją rachunkowość oraz doradca gospodarczy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu całością zagadnień przedsiębiorstwa oraz pionami finansowymi. Specjalizuje się w problematyce  rozliczeń finansowych procesów inwestycyjnych, ocenie umów gospodarczych, transakcji fuzji i przejęć oraz procesów naprawczych działalności przedsiębiorstw. Interesuje się również problematyką podatku VAT, podatku akcyzowego, dokumentacji czynności związanych z produkcją, przemieszczaniem i obrotem wyrobami akcyzowymi.

Elżbieta Łojek - absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość, specjalność Rachunkowość (2001 r.). Praktykę zawodową i doświadczenie po studiach zdobywała pracując w jednym z największych biur audytorsko - rachunkowych w Trójmieście, a następnie na stanowiskach kierowniczych w działach księgowych. Od kwietnia 2017 roku prowadzi własną Kancelarię Biegłego Rewidenta współpracując z doświadczonymi specjalistami z branży finansowo-księgowej, biegłymi rewidentami, radcami prawnymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi.

2

 

Kontakt

72-600 Świnoujście,
Strzelecka 26

513 025... 144więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd