EPONA Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek

72-600 Świnoujście, Strzelecka 26

513 025... 144więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

EPONA - Indywidualne rozwiązania dla firm

EPONA Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek została założona w 2017 roku jako niezależny i samodzielny podmiot gospodarczy.

Głównym celem i zadaniem Kancelarii jest bycie dla Państwa partnerem w biznesie, świadczenie rzetelnego i niezależnego doradztwa podatkowego i gospodarczego, bycie wsparciem dla rozwoju Państwa przedsiębiorstw. Kancelaria dysponuje długoletnim bogatym doświadczeniem zawodowym w różnych branżach (firmy usługowe, produkcyjne, budowlane, stoczniowe i inne).

Daty otrzymania uprawnień zawodowych:
• Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – certyfikat Ministerstwa Finansów z dnia 20-12-2004 r.
• Dyplom i Decyzja o wpisie na listę Biegłych Rewidentów, nr rejestru 11378: 22-07-2008 r.
• Uchwała nr 1072/25a/2017 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 15-05-2017 r. w sprawie wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych.

Pracujemy w oparciu o bardzo nowoczesny system informatyczny z grupy ERP - oprogramowanie ENOVA 365. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie oprogramowań stale rozwijane w miarę potrzeb współczesnego biznesu oraz zmian podatkowych. Pozwala ono na pracę zdalną oraz stały podgląd ksiąg przez klienta – tzw. „internetowe biuro rachunkowe”. 

Pomagamy budować i rozwijać Państwa przedsiębiorstwa oferując usługi o wysokim standardzie.

 

Nasza kadra:

Sabina Godziniec - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ekonomistka ze specjalizacją rachunkowość oraz doradca gospodarczy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu całością zagadnień przedsiębiorstwa oraz pionami finansowymi. Specjalizuje się w problematyce  rozliczeń finansowych procesów inwestycyjnych, ocenie umów gospodarczych, transakcji fuzji i przejęć oraz procesów naprawczych działalności przedsiębiorstw. Interesuje się również problematyką podatku VAT, podatku akcyzowego, dokumentacji czynności związanych z produkcją, przemieszczaniem i obrotem wyrobami akcyzowymi.

Elżbieta Łojek - absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość, specjalność Rachunkowość (2001 r.). Praktykę zawodową i doświadczenie po studiach zdobywała pracując w jednym z największych biur audytorsko - rachunkowych w Trójmieście, a następnie na stanowiskach kierowniczych w działach księgowych. Od kwietnia 2017 roku prowadzi własną Kancelarię Biegłego Rewidenta współpracując z doświadczonymi specjalistami z branży finansowo-księgowej, biegłymi rewidentami, radcami prawnymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi.

2

 

Kontakt

72-600 Świnoujście,
Strzelecka 26

513 025... 144więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.kancelaria-epona.com


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 18:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd